Pārdodu Alfa 147 2.0 Selespeed ar gāzi. 110 kW, 150 Zs.
Akurāti uzlikta gāzes iekārta pirms 17k km. Uzpilde aiz bākas vāciņa.
Manā īpašumā no šā gada februāra, tika lietota kā pagaidu auto un nav vairs nepieciešama, jo iegādāts lielāks un jaunāks transportlīdzeklis.
Kamēr auto bija pie manis, sakārtota piekare, nomainīts gultnis, savesta kārtībā Selespeed kārba, nomainīti visi šķidrumi, eļļa dzinējā, kārbā un Selespeed mehānismā.
Piekarē nekādu lieku skaņu nav, auto iet labi, dinamika pilsētai izcila un arī uz trases pietiekoša. Dzinējs dabojas vienmērīgi, gan uz benzīna, gan gāzes (ar gāzi gan pēc iegādes neesmu braucis, degvielas patēriņš neuztrauca, bet testa braucienos bija ok. Pēc 3k km jāiet kārtējā gāzes iekārtas apkope). Vizuāli ir, kam piesieties, pāris vietās nolupusi krāsa, ir pa kādam skrāpējumam, bet nekas, ko būtu dārgi/grūti novērst. Var arī ignorēt un braukt tāpat vēl ilgi. Virsbūve cinkota, ir bijusi Krown apstrāde. Auto ir arī labskanīga izplūde.
Retās TI versijas apsildāms ādas salons (oriģināli, nav kolhozs) ar sarkanām šuvēm, klimata kontrole, kruīza kontrole, lietus sensors, automātiskās tuvās gaismas, borta dators, lielais ekrāns, parkinga sensori aizmugurē ar ekrānu, multistūre, apsildāmi spoguļi, u. c. ekstras. Viena no pilnākajām iespējamajām komplektācijām. Stikla lūka, bose audio, utt. Esmu ielicis CD mainītāja adapteri, var klausīties mūziku no USB flash un SD kartēm, vai caur AUX ieeju.
Pašlaik auto ir uz oriģinālajiem lietajem R16 diskiem ar vēl labām Continental vasaras riepām. Komplektā varu atdot nepilnus 10k km brauktas GoodYear UltraGrip Ice2 riepas, pirktas jaunas 2015.gada oktobrī. Pašlaik atdotas glabāšanā riepu servisā. Apskatāma katru dienu Rīgas centrā.


https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/147/U38PG01jRV4=.html